Unigen Hakkında

Temel olarak ticari tip zemin kaplama malzemeleri konusunda uzmanlaşarak kurulduğumuz günden bugüne yapı sektörüne alternatif ürünler sunmayı hedefledik.

Ürün portföyümüzü zemin sektörünün büyümesini ve gelişmesini amaçlayarak çeşitlendirip, genç ve dinamik kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap vermeyi en temel ilkemiz olarak benimsemekteyiz.

2004 yılından itibaren ticari tip pvc zemin kaplamaları, karo halı, örgü vinil, kauçuk zemin kaplamaları ve zemin yapı kimyasallarında dünyanın önde gelen markalarının temsilciliğini sürdürmekteyiz.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 2009 yılı itibari ile Onto markası ile yükseltilmiş döşeme sistemi üretimine başlamış bulunmaktayız. Üretimini sürdürdüğümüz sunta ve kalsiyum sülfat özlü panel çeşitleri ilebirlikte projelerde yenilikçi ürünler ile yer alabilmek adına 3 katmanlı galvaniz çelik panel ve beton özlü panel ithalatına da devam etmekteyiz.

Projelerinizde çözüm ortağı olurken kaliteli ve teknolojik ürünleri doğru metodlarla uygulayabilmek adına kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla Kalite ( ISO:9001:2008, ISO:18001 ve Çevre Yönetim Sistemleri (ISO:14001:2004) sertifkalarını almış bulunmaktayız.