Ticari Karo Halıların Konforu ve Sağlıklı Yapısı Nasıl Arttırılabilir?

Fiziksel olarak rahatsız edici bir ortam, sağlık komplikasyonları riskinin artmasına ve sonuçta devamsızlık oranının artmasına neden olur. Bu problemin üstesinden gelmek için, comfortBack adında şok emici bir destek geliştirdik.
Tüm gün spor ayakkabısı üzerinde yürümek kadar rahat olan comfortBack, yastıklama sağlar ve kas yorgunluğunu azaltır. Yapısı sayesinde ayak sesi gürültüsünü minimuma indirirken aynı zamanda darbeleri emer.
Ayrıca,% 90 geri dönüştürülmüş içerik ve kimyasal eksikliği çevre dostu bir çevreye katkıda bulunur, sağlığı ve refahı arttırır.

SIRADIŞI PERFORMANS

comfortBack taban trafik ve topuk sesini emme özelliğinin yanında, karo halının aşınma direncini arttırır, görünümünü korur. comfortBack yüksek performanslı karo halıların montajını kolaylaştırır, kullanım ömrünü uzatır, daha sessiz ve elbette daha konforlu hale getirir.

Uzun süreli dayanım

comfortBack tabanın geri dönüştürülmüş polyester keçeden oluşan esnek ve güçlü yapısı günümüz yoğun ve kalabalık çalışma ortamlarının ihtiyaç duyduğu uzun süreli dayanıklılığı sağlar.

Daha az gürültü

Standart Back2Back taban ile karşılaştırıldığında, konforu çok yönlü olarak odağına alan comfortBack yüksek yoğunluklu keçe taban ayak sesi ve ortam gürültüsünü yok eder.

Mükemmel kalite

Yüksek kalitedeki Back2Back karo halıları boyutsal stabilitesi, mükemmel dikiş kalitesi, yangın davranışı gibi daha birçok özelliği ile kusursuz kılmak için comforBack taban geliştirilmiştir;

Lİfetsyle resim-2

comfortBack İle Nasıl Bir Tutkal Kullanmalıyız?

comfortBack uygulaması için kalıcı yapıştırma gerekmez. UZIN U1000 gibi kaymazlık sağlayan ve sök-tak özellikli yapıştırıcıların kullanımı önerilmektedir. Solvent içermeyen bu tip yapıştırıcıların kuruduğunda sertleşmeyen ve yapıştırıcılığını koruma özelliği bulunmaktadır.

Yorum Yap