17-22 Nisan BAU 2023

Salon A6, 525 numaralı stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz!

Etkinlikler 2023-03-01 12:01:29

İnşaat malzemeleri, mimari ve teknoloji alanında dünyanın önde gelen markalarını bir araya toplayan BAU fuarı, 1964’ten beri iki yılda bir planlanmaktadır. Unigen 17-22 Nisan 2023 tarihinde gerçekleşecek bu fuara Onto yükseltilmiş döşeme sistemleri markası ile katılım sağlayacaktır. Pandeminin küresel etkileri sebebi ile en son 2019 yılında dijital tasarım ve akıllı binalar çerçevesinde gerçekleşen fuarın bu yıl teması dijital dönüşüm, iklim değişikliği ile mücadele ve geri dönüşüm olacak.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri; kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarının zeminde yoğun olarak kullanıldığı mekanlarda gerek duyulan tüm estetik ve fonksiyonel koşulları sağlayan sistemlerdir. Kablolar ve tesisatlar sistemin altında bırakılan boşlukta gizlenebildiği gibi, sistem gerek duyulduğunda defalarca müdahale imkânı yarattığı için mekanların yerleşim planında kullanıcıya serbestlik sağlamaktadır. 

Onto Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, kullanıcının ihtiyacına yönelik farklı yükseklik ve yük gereksinimlerine cevap vermektedir. Ayrıca sunulan alternatif kaplama malzemeleri yükseltilmiş döşeme sisteminin kullanışlı olduğu kadar estetik olmasını da sağlamaktadır.

Onto tasarım dünyasının yeniliklerinin planlandığı BAU Münih Fuarı’nda sektörün nabzını tutmak ve bu deneyimi paylaşmak için Salon A6, 525 no.lu stantta ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Diğer İlhamlar