Immersion

Immersion 3D efekti yaratan dokular sunar. Duyularımızı keskinleştiren ve üretkenliğimizi daha yüksek bir düzeye çıkaran uyarıcı iç mekanlar için Alternate, Liberate ve Animate serilerinden oluşan Immersion koleksiyonunu keşfedin!

Koleksiyon Grupları 2022-09-15 18:00:09

IVC bu koleksiyon için ilham kaynağı olarak, sanal dünyanın sınırların olmadığı, yaratıcı özgürlüğün mutlak olduğu ve dijital ve fiziksel kişiliklerin zahmetsizce harmanlandığı tüm köşelerini keşfetti. Immersion sürekli hareket halinde olan bir 3D efekti yaratan dokular ile tasarımınıza şaşırtıcı ve beklenmedik bir dinamik getiriyor. Duyularımızı keskinleştiren ve üretkenliğimizi daha yüksek bir düzeye çıkaran uyarıcı iç mekanlar için Alternate, Liberate ve Animate serilerinden oluşan Immersion koleksiyonunu keşfedin!

Alternate
Dijital ve fiziksel yaşamlarımız arasındaki bulanık sınırları inceleyerek, Alternate'in 3D modeli bu kesintisiz akışı yakalar. Karo halı, dinamik dokusunu canlandıran tonlar arası geçişlerle 18 renk sunar.

Liberate
Liberate, heyecan verici ve beklenmedik sonuçlarla katmanlı bir dokuda yeni dalga teknolojileri aracılığıyla dijital özgürlük arayışını ifade eder. 18 renk sunan Liberate,  3D efektinin yükselişlerini ve düşüşlerini vurgulamak için ton kombinasyonları kullanır.

Animate
Dijital olarak oluşturulmuş dünyaları ve geleceğe yönelik mimarisi, dinamik ve canlı Animate için ilham kaynağıdır. Zemin düzlemi boyunca doku oluşturan katmanlı bir tasarımla, Animate'in 18 rengi, sürükleyicilik hissini geliştirir.

Diğer İlhamlar