Imperfection

Kusurluluk, güzelliği hayata geçirir ve ona bir ruh verir. Bu felsefe, Imperfection koleksiyonunu yaratmamız için bize ilham verdi. Grit, Bruut ve Rupture, doğal renkler ve organik dokular getiriyor.

Koleksiyon Grupları 2022-08-05 10:51:26

Belçikalı fotoğrafçı Lennert Madou'nun stili, Imperfection koleksiyonunun felsefesini somutlaştırıyor. Modellerini değil, çarpık yansımalarını fotoğraflayarak kusurlu olandaki güzelliği arar. Bu deneysel yaklaşım, yeni premium karo halı koleksiyonumuzun ruhunu yakalayan bir dizi benzersiz fotoğrafla sonuçlandı. 

Imperfection etkileyici derecede sessiz akustik ve saf hava kalitesi ile kullanıcı sağlığını destekleyen yüksek kaliteli, sürdürülebilir malzemelerden yapılmıştır. Bu avantajlar, ofis ve konaklama alanlarında gerçek bir konfor duygusu için bir araya geliyor.

Tüm Imperfection halı karoları, EcoFlex™ Echo akustik desteğimizle standart olarak gelir ve mükemmel darbe ses yalıtımı ve iyileştirilmiş ses emilimi sunar. Ayak seslerine ve yoğun ofislerin ve konaklama alanlarının arka plan gürültüsüne karşı yalıtım sağlayan EcoFlex™ Echo, optimum akustik performans sağlar. Verimliliği ve konforu etkilediği bilinen aşırı gürültü ile, Imperfection kullanan ofisler ve oteller herkesin refahını destekliyor.

Dahası, bu yüksek performanslı desteği, yalnızca sessiz ve rahat değil, aynı zamanda daha sürdürülebilir bir karo halı için %94 geri dönüştürülmüş polyester keçe ile yapıyoruz.  

Grit
Karakteristik sadeliği ile Grit, her odaya ruh verir. İplik, ince kusurları ortaya çıkarmak için basit dokuma yapılarda ilerler.

Bruut
Bruut, şaşırtıcı derecede ham bir etki yaratarak malzemelerin geçiciliğini vurgular. Desen, heyecan verici dinamikleri çağrıştırır ve herhangi bir alana benzersiz bir karakterin güzelliğini verir.

Rupture
Rupture, kusurlu olana değer katar ve her alana hayat getirir. Altın kaplama, bu son derece dokulu tasarımdaki kusurları mükemmelleştirir.

Diğer İlhamlar