Kariyer

UNIGEN'DE YERİN HAZIR

Doğru işe doğru insan prensibi ile hareket ederek seçme ve yerleştirme sürecimizi titizlikle yürütürüz. İşe alım sürecimiz kapsamında yetkinlik bazlı mülakatlara ek olarak pozisyon bazında kişilik envanteri, beceri testleri, vaka çalışmaları ve değerlendirme merkezi süreçlerini uyguluyoruz. Sürecimizde geçerlilik ve güvenilirlik çalışmaları yapılmış envanterler ve testler kullanmaktayız.

Büyüyerek gelişen organizasyonumuzu başarıya taşıyan dinamik ekibimizi; sürekli geliştiriyor, farklı deneyim ortamları sunuyor ve paylaşıyoruz. Birlikte çalışmayı seviyoruz. İlham kaynağımız ekibimiz…

Unigen’de kariyerine güzel bir adım at.

Unigen


Adaylar farklı kaynaklardan bize ulaşsa bile seçim sürecinde eşit koşullarda ve adil olarak değerlendirilirler.

Seçim sürecinde yaş, ırk, din, dil, etnik köken, cinsel eğilim, inanç, medeni, sosyal veya ekonomik durum, engellik hali yada askerlik hizmeti durumu açısından hiçbir ayırım ve ayrıcalık yapılamaz.

Seçim sürecinde adayların deneyim, bilgi, yetenek ve pozisyonun gerektirdiği beceri ve yetkinlikleri değerlendirilir ve kararda etkilidir.

Çalışanlarımızın görev, sorumluluk ve kariyer hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları bilgi, beceri ve davranışları kazanmalarına ve geliştirmelerine destek olmak, Unigen'in eğitim ve gelişim planlarının temelini oluşturmaktadır.

Çalışanlardan gelen talepleri ve istekleri dikkate alırız. Eğitim ve gelişimde fırsat eşitliğine önem veririz. Potansiyeli performansa dönüştürmeye odaklanırız. Gelişimde sürekliliği sağlamak en önemli hedefimizdir.

İşe alınan tüm yeni çalışanların, uygun rehberlik, eğitim ve takip sürecinden geçerek görevlerini yerine getirecek yetkinliğe ulaşmaları sağlanır.


Unigen’de Aktif İş Fırsatları