Modulyss Karo Halıları

modulyss® karo halı koleksiyonları akustik performans, daha yüksek yürüme konforu, kolay temizlik ve bakım koşullarını estetik ve esnek döşeme seçenekleri ile buluşturarak ticari mekanlar için en ideal çözümü sunmaktadır.

Koleksiyon Grupları 2022-01-06 18:07:13

modulyss® Avrupa’nın en büyük tekstil zemin kaplamaları üreticisi olan Balta Grup’un ticari tip karo halı markasıdır. Balta Grup ürünleri dünyada 130’dan fazla ülkeye ihraç edilerek, kalitesi ve yenilikçi yaklaşımları ile tekstil zemin kaplamaları sektöründe öncü olmuştur.

modulyss® karo halı koleksiyonları akustik performans, daha yüksek yürüme konforu, kolay temizlik ve bakım koşullarını estetik ve esnek döşeme seçenekleri ile buluşturarak ticari mekanlar için en ideal çözümü sunmaktadır.  %100 geri kazanılmış malzemeden elde edilen ECONYL iplik kullanımı ile modulyss®  karo halı koleksiyonları hem günümüzün hem de geleceğin en iyi ürününü sunmaktadır.

modulyss®  karo halı koleksiyonlarının renk ve desen çeşitliliğinin en büyük avantajlarından biri mix&match özelliğini kullanarak ürünleri, renkleri ve yapıları farklı iç mekan tasarımlarına uyacak şekilde karıştırıp eşleştirme olanağı sunması ve her projenin kendi özgün koşullarını harika şekilde karşılamasıdır. En yeni koleksiyonlardan New Shapes, Moss-Willow-Grind, DSGN, Fashion& serileri yenilik arayışı içinde olan projeler için geniş tasarım olasılıkları sunmaktadır.

modulyss® karo halı koleksiyonlarının en temel kriterleri;

 

  • Daha iyi akustik, hava kalitesi ve yürüme konforu
  • Kolay uygulama, bakım ve değişim
  • Mükemmel güvenlik, yaratıcılık ve sürdürülebilirlik

 

ile ofis, havaalanı, otel, eğitim kurumları, konferans ve sinema salonları gibi çok yoğun trafik alanlarında kullanım için en ideal çözümü sunmaktadır.

 

modulyss® kuruluşundan bu yana, çalışanları, süreçleri ve ürünlerin çevresel etkileri bakımından sürekli gelişime ve sürdürülebilirliğe katkı sağlamaya devam ederek, ekolijiye zarar vermeyen üretim ve ürünler politikalarını gözetmektedir. Aquafil, %100 geri kazanım yoluyla elde edilen ECONYL iplik karo halı koleksiyonlarının temelini oluşturmaktadır. Her ürünün kullanım ömrü etkisini azaltmak için başlatılan sürdürülebilirlik programı kapsamında, modulyss®  sınırsız sorumlu ortak olarak okyanuslardaki balık ağlarının toplanıp, ipliğe dönüştürülmesini sağlayan Healthy Seas projesinin en büyük destekçilerindendir. modulyss®  ECO-koleksiyonları bu amaçları gözeterek tasarlanan başlıca serilerdir.

 

Ticari mekanlarda  kullanılan tüm modulyss® ürünleri, BRE Spesifikasyonlar için Yeşil Kılavuz temel alınarak puanlanır. Koleksiyonlar aynı zamanda DIBT, LEED ve CRI Green Label Plus vb.  kurumlarının  kimyasal madde salımına dair kriterlerine uygunluğu ile içinde yer aldığı projelerin Yeşil Bina Sertifikası kazanımına çok büyük fayda sağlamaktadır.

Diğer İlhamlar