Origin 30

Origin 30 ile herkesin eğlenmesi için kalite sunuyoruz. Sadece 25 otantik ahşap veya karo tasarımından görünümünüzü seçin ve ardından geri kurutma veya mühendislik ürünü tıklama kurulumunu seçin, gerçekten bu kadar kolay.

Yenilikler 2022-08-05 14:14:26

Origin 30, her projenin lüks vinil karoların performansını elde etmesini kolaylaştırır. Dayanıklı bir yüzey sağlayan kaliteli çok katmanlı bir yapı ile Origin 30, temel lüks vinil karo özelliklerimizin sadeliğini konut, perakende ve konaklama sektörlerindeki çok çeşitli projelere getiriyor.

Origin 30'daki 25 ahşap ve taş görünümün her biri, doğaya sadık bir yaklaşım olarak şirket içinde yaratılmıştır. Ve kullanımda olağanüstü güç ve stabilite için çift cam elyaf katmanları ile herhangi bir tasarım iki kurulum formatında seçilebilir. Esnek ve sağlam bir kuru zeminden daha iyi akustik ve mühendislik ürünü geçmeli bağlantı ile yenileme için kolay kuruluma kadar, Origin 30 lüks vinil karoların uygulanması kolaydır ve kaliteli bir zemin kaplaması sunar.

Projelerin Origin 30'un keyfini çıkarmasını kolaylaştırdık. Sadece 25 otantik ahşap veya karo tasarımı arasından görünümünüzü seçin ve ardından Dryback veya Engineered Click kurulumu seçin, gerçekten bu kadar kolay. Çok katmanlı bir bileşim ve dayanıklı bir kaplama, Origin 30'un her projenin lüks vinil karoların performansını elde etmesini kolaylaştırdığı anlamına gelir.

Diğer İlhamlar