Origin 70

Origin 70 ile en üst düzey performansla özgürce tasarlayın. Loose Lay ile projeniz, karo halılarla sorunsuz bir şekilde çalışan bir zeminden yararlanır. Ya da esnek, yüksek performanslı bir zemin için yapıştırılan Dryback'i seçin.

Yenilikler 2022-08-04 17:54:55

İstediğiniz alanları yaratmak, performans ihtiyacıyla sınırlandırılmamalıdır ve bu nedenle Origin 70 lüks vinil karolar ve plankları yarattık. Çok yönlü bir tasarım koleksiyonu, karo halılarla doğrudan uyumluluk ve yoğun kullanıma dayanacak dayanıklılık ve performans ile, bu, yüksek trafikli alanlara tasarım özgürlüğü getiren döşemesi kolaydır. Origin 70, tamamen geri dönüştürülebilir olarak Belçika'da üretildiğinden, projeler de sürdürülebilir bir zeminden yaratır.

Loose Lay teknolojimizin hızlı kurulumu ve kolayca çıkarılması, Origin 70'i yoğun trafik olan yerlerde kucaklanması kolay bir zemin haline getirir. Karo halılarla kusursuz uyumluluk ve daha az tekrar için geniş bir desen, bu aynı alanların aynı zamanda üst düzey tasarımdan faydalanmasını sağlar. Ve 34.sınıf aşınma derecesi elde eden ultra mat ve ultra sert VereneTM kaplama ile olağanüstü tokluğuna şüphe yoktur.

Her şey, Origin 70'i kesmeye veya uyarlamaya gerek kalmadan karo halılara entegre etmek için kullanılabilen ekstra büyük bir tahta formatı ile başlar. Lüks vinil karolar ve karo halılar arasında düz bir yükseklik geçişi yaratan kalınlığıyla Origin 70, olması gerektiği gibi görünen bir zemin için geçiş profillerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ve uyumlu renklere sahip doğal tasarımlarla her zaman güzel bir şekilde koordine edilmiş bir görünüm sunar.

Size Origin 70'i istediğiniz şekilde kurma özgürlüğü verdik. Origin 70 Loose Lay ile projeniz, karo halılarla sorunsuz bir şekilde çalışan, hızlı oturan bir zeminden yararlanır. Ya da esnek, yüksek performanslı bir zemin için yapıştırılan Origin 70 Dryback'i seçin.

Diğer İlhamlar