Artcore

Artcore eşsiz desenleri ve eğimleri ile bir yandan diğer yana organik olarak hareket ederek zemin tasarımının sınırlarını zorluyor.

Koleksiyon Grupları 2023-02-20 17:51:11

Artcore koleksiyonu mekanları daha önce hiç olmadığı gibi şekillendirmek ve dönüştürmek için üretilmiştir. Doğada görülen geçişlerden ilham alan Artcore, kullanıcılarını doğaya yeniden bağlayan, dengeyi ve refahı iç mekânlarımıza taşıyan, benzersiz desenli geçişler yaratma fırsatı sunan dört farklı seriden oluşmaktadır. Bu koleksiyonun kendine özgü serileri olan Core, Etch, Litho ve Mezzo ile iddialı ve benzersiz tasarımları birbirleri ile kolaylıkla kombine edilebilir. Artcore serisi karo halılar canlı efektleriyle olağanüstü iç mekânların tasarlanmasını sağlayan büyüleyici geçişler yaratır. 

 

Core

Artcore koleksiyonunun temeli olarak hareket eden Core, zemin peyzajınıza ham ama sabit bir ritim getiriyor. Diğer üç Artcore stilinden birine organik olarak akıcı geçişler yaparak kendini ifade etmenin yeni yollarını keşfedin: Mezzo, Litho ve Etch. Her stil farklı duygular uyandırır ve çeşitli şekillerde birbirine uyar, zemin tasarımınızı iddialı bir şekilde benzersiz kılar.

Litho

Litho, yukarıdan bakılan bir şehir manzarası gibi, iç mekanınıza kentsel ve yapılandırılmış bir görünüm kazandırır. Artcore koleksiyonunun temel tasarımı olan Core'a Litho Gradient karo ile geçiş yaparak tasarımınıza daha fazla huzur katmayı deneyin. Zıt desenler, çeşitli bölgeler arasında ayrım yapmaya yardımcı olacak ve yol bulmaya yardımcı olabilir.

Mezzo

Biyofili felsefesine dayanan Mezzo, bizi doğaya yeniden bağlayan ve birçok zihinsel fayda sunan sakinleştirici bir organik yapıya sahiptir. Mezzo, stresi azaltmanın ve enerjimizi artırmanın yanı sıra, zemin düzeninizde yumuşak desen geçişleri oluşturmanıza olanak tanır. Mezzo Gradient karo ile Core'un ham ve çizgisel tasarımıyla bağlantı kurun ve gerçek bir sanatçı ruhuyla mekanınızın ifadesini anında değiştirin.

Etch

Etch, ketenin doğal dokuma yapısını hatırlatır ve oynamanız için Artcore koleksiyonuna son derece desenli bir stil ekler. İçinizdeki sanatçıyı serbest bırakın ve Etch Gradient döşemesiyle Core'a geçiş yapın. Bu, odanın bir tarafından diğerine yumuşak bir şekilde hareket eden ve yol boyunca bölgeleri tanımlayan bir akışkan desen oluşturmanıza olanak tanır.

 

Her Artcore tasarımı, doğal ortamımızda bulunan karmaşık dokuları yansıtır ve duyulara dokunsal bir çekicilik yaratır. Bu farklı tasarımlar, seçtiğiniz kombinasyonlarda bir araya getirildiğinde, kendine özgü biyofilik ambiyansı ile türünün tek örneği bir organik desen haline gelir.

Diğer İlhamlar