BAU 2023 Fuarı

Dünyanın önde gelen mimarlık ve malzeme fuarı BAU 2023, 17-22 Nisan tarihleri arasında Münih'te gerçekleşti. Fuarda, dünyanın önde gelen firmaları bir araya gelerek inşaat sektöründeki yenilikler ve trendler sergilendi.

Blog 2023-05-08 13:31:21

BAU 2023 Fuarı’ndaydık.

Dünyanın önde gelen mimarlık ve malzeme fuarı BAU 2023, 17-22 Nisan tarihleri arasında Münih'te gerçekleşti. Fuarda, dünyanın önde gelen firmaları bir araya gelerek inşaat sektöründeki yenilikler ve trendler sergilendi. Ayrıca, 49 ülkeden 2.200'den fazla katılımcı tarafından sergilenen birçok ürün ve hizmetin yanı sıra sürdürülebilirlik, iklim değişikliği ve dijital dönüşüm gibi konuları kapsayan forumlar, özel etkinlikler, konferanslar ve ödül törenleri düzenlendi. Kongre kapsamında inşaat, uluslararası mimarlar için bir forum ve genç şirketler için bir start-up alanı da yer aldı. BAU fuarı, mimarlar, şehir plancıları ve zanaatkarlar için en son ürünler, gelişmeler ve trendler hakkında genel bir bakış elde etme fırsatı açısından da tüm dünyada önemli etkinliklerden biri kabul ediliyor. Etkinlik, yarının inşaatı için çözümler ve ürünler sunan uluslararası genç şirketlere olanak sağlaması ile tanınıyor.

Unigen olarak, dünya çapındaki yenilikleri ve etkinlikleri her zaman yakından takip ediyoruz. Bu nedenle, BAU 2023’te fuarın temasına uygun olarak, sürdürülebilirlik ilkelerine ve çevreci tasarım kriterlerine uygun üretilen ONTO Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerimiz ile biz de yerimizi aldık. Fuar, küresel pandemi nedeniyle son kez 2019'da gerçekleştiği için bu yıl oldukça fazla ilgi gördü ve heyecan yarattı. Farklı sektörlerden, yaş gruplarından ve birçok farklı ülkeden oldukça renkli bir katılımcı kitlesi ile aktif ve eğlenceli bir süreç yaşarken, firmamızı ve ürünümüzü tanıtma şansı yakaladık.

ONTO Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

ONTO yükseltilmiş döşeme sistemleri, kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarını zeminin altına gizleyerek ofis yerleşim planlarında esneklik sağlar. Düzce'deki üretim tesislerimizde, Onto ve Preto markalarımızla sunta özlü ve kalsiyum sülfat özlü panel çeşitlerimizi ve farklı alt yapı sistemlerimizi üretiyoruz.

ONTO yükseltilmiş döşeme alt yapı sistemlerinde, taşıma kapasitesine ve yüksekliğe bağlı olarak kuşaklı, kuşaksız ve sismik sistem çözüm alternatifleri bulunuyor.

BAU 2023, bize neler kattı?

Unigen olarak bu fuara katılarak markamızın küresel tanınırlığını arttırdık ve sektör liderleri ile bağlantılarımızı güçlendirdik. ONTO Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerimiz ile sunduğumuz esnek ve yenilikçi çözümler, fuarın dikkat çeken ürünleri arasındaydı. Fuarda geçirdiğimiz keyifli ve öğretici zamanlar sayesinde sektördeki gelişmeleri yakından takip etme fırsatı bulduk. Yurt içinde ve yurt dışında sektörün önde gelen firmalarını ağırlayan birçok etkinlikte tekrar buluşana dek, BAU 2023'ün bizde bıraktığı güzel etki izini sürdürecek.

Diğer İlhamlar