Contour

Contour koleksiyonu serileri olan biyomorfik Perspektif tasarımı ve geometrik kesişen çizgilerden oluşan View serisi ile mimarinin açılarında yeni bir görünüm keşfedin.

Koleksiyon Grupları 2022-08-05 11:23:40

Contour, mimari geometri ilkelerini karo halı tasarımına uygular. Biyomorfik Perspektif tasarımı, petek yapısının yapısal bütünlüğünü ifade ederken, Görünüm, geometrik izdüşümü araştıran kesişen çizgilerden oluşan bir tasarımdır. Contour karo halı koleksiyonu, ofis iç mekanlarını temel mimari formlar arasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Contour, tasarım ve üretim sürecini şirket içinde tutarak, IVC Commercial'dan beklediğiniz kaliteyi sunan erişilebilir bir karo halı koleksiyonu sağlar. 

Contour, Art Intervention koleksiyonumuz ve Rudiments koleksiyonumuzla aynı renk ve iplik kümesine dayanmaktadır. Bu, karıştırılacak ve eşleştirilecek tasarımlarla renkli düzenlemelerin yaratıcılığını ve amaca yönelik çevikliğini keşfetmenizi sağlar.

Perspektif
Mimaride biyomorfik ilkelerin kullanımını görmezden gelmek imkansızdır ve Perspective bu güçlü doğal etkiyi bal peteği yapılarına dayanan bir karo halı tasarımına alır. Enerjik ve etkileyici renk paletinde ofisler için hazır olan Perspective, yüzyıllar öncesine dayanan bir mimari ilkeye yeni bir anlam getiriyor.

View
Mimari ve geometrik izdüşüm arasındaki ilişkinin keşfini temsil eden kesişen çizgiler, View mimari mekan kavramlarında benzersiz açıların kilidini açar. Evrensel ve enerjik renk kombinasyonları, View'i ofis iç mekanlarında keşfedilecek yeni bir alan bulan bir karo halı yapıyor. 

Diğer İlhamlar