Delight

Parıltılı efektlerin ve ince metalik yansımaların tadını çıkaracağınız karo halı koleksiyonumuz modulyss® Delight. Tasarımınıza ışık saçacak büyüleyici yelpazesi , beklenmedik değişimler ve davetkar ışık oyunları ile sizleri cezbedecek.

Koleksiyon Grupları 2022-03-29 12:44:48

Parıltılı efektlerin ve ince metalik yansımaların tadını çıkaracağınız  karo halı koleksiyonumuz modulyss® Delight. Tasarımınıza ışık saçacak büyüleyici yelpazesi , beklenmedik değişimler ve davetkar ışık oyunları ile sizleri cezbedecek.

Delight , harmanlanmış metalik trendlere ,  sofistike yansımamızdır. İçeriğindeki sürdürülebilir ECONYL® iplik ile doğayı da koruyan koleksiyon, bütünleştirici parlak vurgu ve geniş renk yelpazesi ile 5 farklı halı stilinden oluşur. Blaze, Dusk, Dawn, Gleam ve Spark cezbedici görünümleri ile iç mekanlarda göz kamaştırmaya hazır.

Göz kamaştırıcı mekanlar için parlak tasarımlar.
 

Blaze

Teknolojik devrimlerin yaşandığı bir dünyada, Blaze serisinin çarpıcı görünümü, devamlı hareket halindeki dijital varlığımızı sarıp sarmalıyor. Mini tuft dokuma özelliğindeki seri, son derece berrak ve pikselli parlak görüntüsüyle endüstriyel ve minimal bir tasarım sunuyor.

 

Dusk

Organik ve geometrik tasarımıyla ilhamını doğadan alan Dusk serisi, günün ışıkları yerini yavaş yavaş gecenin karanlığına bırakırken renkleri ve ışıltıyı içine hapsediyor. 

 

Dawn

Gece bitip de gün ağarırken, Dawn serisi ışıltılı ve biyofilik tasarımıyla galaksimizin değişen ve sessiz atmosferini gözler önüne seriyor. Rejenere ECONYL® iplikten üretilen bu organik desenli halı, baş döndürücü mermer görünümlü dokusuyla işyerlerinin havasını değiştiriyor.

 

Gleam

Gleam, yoğun ve ışıltılı dokusuyla lüksü ve konforu temsil ediyor. Konaklama ve lüks ofis alanları için ideal olan bu halı, mat ve parlak iplikleri bir araya getirerek, son derece yumuşak dokusuyla mekanlara şık ve gizemli bir hava katıyor.

 

Spark

Spark koleksiyonu, mekanları sofistike bir ışıltıyla aydınlatıyor. Bu halı, kıvrımlı iplikleri ile bulunduğu mekana ışıltı ve yansıma katan metalik bir görünüm sağlıyor.

Diğer İlhamlar