Dickson Örgü Vinil koleksiyonuna 8 yeni renk ekledi!

Vinil zemin kaplaması arıyorsanız, Dickson daha önce hiç görülmemiş örgü vinil renklerini ortaya çıkardı. Bu sekiz renk, beraberinde yeni fırsatlarla dolu bir dünya getiriyor.

Koleksiyon Grupları 2024-02-27 12:19:06

Dickson Örgü Vinil koleksiyonuna sekiz yeni renk ekledi!

Örgü vinil zemin kaplaması arıyorsanız, Dickson daha önce hiç görülmemiş örgü vinil renklerini ortaya çıkardı. Bu sekiz renk, beraberinde yeni fırsatlarla dolu bir dünya getiriyor.

Doğru iç mekân zemin kaplamasını seçmek göz korkutucu olabilse de her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilecek seçeneklerle birlikte düzenli olarak güncellenen ve iyileştirilen bir dizi seri bulunmaktadır.

Doğaya uyumlu tonlarda yeni örgü vinil döşemeler.
Doğadan ilham alan yeni seriler, alanınıza aydınlık getirmek için tasarlandı. Mirage koleksiyonunun Shell, Umber ve Sepia gibi renkleri odayı aydınlatacak açık tonlardır. Moon, Polar ve Betula gibi diğerleri daha nötr, Orpiment ve Serandite daha sıcak tonlardır.

Bu dokuma vinil döşeme seçeneklerine uygulanan CleanGard® koruyucu vernik sayesinde koleksiyondaki diğer tüm ürünler gibi korunduğundan, mevcut renk paletinin daha da genişletilebileceği anlamına gelir.

Profesyonel kullanım için minimalist tasarımlar.
Bu yeni renkler, 2020'de piyasaya sürülen Mirage serisinin bir parçasıdır. Bu genişletilmiş seri, müşterilerinin gelecekteki tasarım projelerinde artık her tür alan için tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen profesyoneller için daha fazla çözüm sunar: lüks bir otel odası, ferah, açık -plan ofis, bir dükkân için iç döşeme vb. Tüm seçenekler, yoğun trafikli ortamlarda bile uzun ömürlüdür.

Dickson Örgü Vinil zemin kaplama koleksiyonundaki diğer tüm döşeme seçenekleri gibi, bu yeni renk paleti de yoğun ticari kullanım için gereken performansı ve benzersiz özellikleri sunar:
•    Bu akustik döşeme, mükemmel ses yalıtımı özellikleri sunar. Binaların performansı akustik döşeme ile iyileştirilebilir.
•    CleanGard koruyucu vernik sayesinde, bu dokuma döşeme lekelenmeye ve kirlenmeye karşı dayanıklıdır, çünkü bu katman kirin yüzeye yapışmasını engeller.
•    Bir dizi standart testten geçen bu vinil zemin kaplaması, 15 yıl garantilidir ve yüksek trafikli alanlar için uygun olduğunu gösteren 33. sınıf (ağır ticari kullanım) sertifikasına sahiptir.
•    Buna ek olarak, bu iç mekân zemin kaplamasının çevre dostu olduğu, REACH Avrupa etiketine uygunluğu, Floorscore sertifikası ve ftalat içermeyen üretimi ile kanıtlanmıştır.
•    EN 13501-1 standart sertifikasına sahip Dickson Örgü Vinil koleksiyonları, mükemmel yangın direnci sunar.

Vinil döşeme, gittikçe daha yüksek performanslar sunuyor ve giderek çeşitleniyor. Yaratmak istediğiniz tarz ne olursa olsun, her zamankinden daha geniş ürün yelpazesine sahip Mirage serisi her projeye ve her alana uyum sağlayabilir. Performansı (estetik, akustik ve uzun ömür açısından), önemli sınırlamaların olduğu ortamlarda bile onu mükemmel bir seçim haline getirir.

Diğer İlhamlar