Dickson® Renk Geçiş

Dickson® bulunduğu her ortama modern ve seçkin bir hava katan 3 boyutlu ve hologram efektlerine sahip, yaşayan bir ürün oluşturarak, zemin kaplamalarında sınırları zorluyor.

2022-05-10 15:31:56

Dickson® 3D yansımaları sizi şaşırtacak

Dickson® bulunduğu her ortama modern ve seçkin bir hava katan 3 boyutlu ve hologram efektlerine sahip, yaşayan bir ürün oluşturarak, zemin kaplamalarında sınırları zorluyor. İki renkli iplikleri ve eşsiz dokuma yapılarını kullanarak ışığın yansımasına ve desenlerin yerleşimine göre algıda değişiklik yaratan bir bukalemun ürünü 3D örgü vinil zemin kaplamaları geliştirildi.

 

BE TWEED; klasik tüvit efekti, zamansız bir dokunun elle tutulur bir tasvirini sunmak için renklerin ilgi çekici bir karışımını sunar. Karolarda yekpare uygulamalar için tasarlanan Be Tweed, özellikle yükseltilmiş yer döşemelerinde yalın bir etki yaratmak için mükemmel çözümdür.

BE SMART ile tekdüze iç mekanlara elveda deyin. Be Smart, iki renkli iplikler ile incelikli zıtlıkların ilginç grafik etkiler yaratan tezatlığından yararlanır.

BE DIFFERENT; Görsel etki yaratmak için çizgileri kullanan zarif bir doku.Bu göz alıcı doku, eşsiz dokuma yapısı ve yeni renkleri sayesinde orijinal ortamlar yaratmak için ışıkla etkileşimde bulunur.

BE NATURAL; Doğadan ilham alan, sisal ve deniz yosununu andıran serisinin özgün zarafeti, sıcak iç mekanlar yaratmak için idealdir.

BE OPTIC; Bu serinin fitilli kumaş etkisi, ışık yoğunluğunun yansımasına göre hafif veya daha baskın olabilir.

BE EASY;  bakış açısına ve ışık yoğunluğuna göre değişen, abartısız gümüş pırıltılar içeren yarı düz dokumalardan oluşur. Yarı saydam çözgü ipleri sayesinde, bu örgü vinil olağanüstü derinlik sunar.

 

Diğer İlhamlar