DSGN

modulyss® DSGN koleksiyonu, ilhamını sanat dünyasının farklı köşelerinden alıyor ve zamansız, sofistike bir seriye dönüşüyor.

Koleksiyon Grupları 2022-01-07 17:29:37

DSGN koleksiyonu

modulyss® DSGN koleksiyonu, ilhamını sanat dünyasının farklı köşelerinden alıyor ve zamansız, sofistike bir seriye dönüşüyor. 3 farklı karo halı serisinden oluşan koleksiyonda - DSGN Cloud, DSGN Tweed ve DSGN Absolute-

Karıştırılıp, eşleşebilen veya tek olarak kullanılan bu çok yönlü desenler hayal gücünüzü teşvik eder ve yaratıcı zemin tasarımları sağlamayı garanti eder.

 

DSGN Cloud

DSGN Cloud'un deseni, birçok sanatçının ilham kaynağı olan bulut oluşumlarından esinlenildi. Doğaya olan derin bağlantımızın rehberliğinde, açık ve koyu tonlar arasında yumuşak bir geçiş ile sakin ve organik bir karo halı tasarımı oluşturduk. 16 renk çeşidi, mekânınıza mükemmel bir ambiyans katacak, hem nötr hem de parlak tonları bir araya getiren rüya gibi bir ruh hali sağlayacaktır.

 

DSGN Tweed

İkonik Tweed kumaş, DSGN Tweed koleksiyonumuz için bir ilham kaynağıdır. Çağdaşlığı yakalayan bu yoğun dokulu desen, hem zamansız hem de şık bir zanaatkarlık hissi yaratır. Sakin ve toprak tonlarının yanı sıra, DSGN Cloud, DSGN Absolute ve First koleksiyonlarıyla mükemmel bir şekilde uyum sağlayan  yeni parlak renkler ekledik.

 

DSGN Absolute

Boş bir tuval gibi, DSGN Absolute renk farklılıklarının karışımı için alanınıza benzersiz bir görünüm kazandıracak sağlam bir temel sunuyor. 2 zıt tonun incelikli kombinasyonu deseni dengeleyerek yıkanmış bir etki oluşturur. Yenilenmiş renk paletiyle DSGN Absolute, yaratıcı ton sür ton efektler için kendi renkleri, DSGN Cloud, ve First koleksiyonlarıyla kolaylıkla karıştırılabilir ve eşleşebilir.

 

DSGN Cloud, DSGN Tweed ve DSGN Absolute, birbirleriyle veya First koleksiyonunun 5 tasarımıyla karıştırılabilir ve eşleşebilir.

Diğer İlhamlar