Handcraft

Doğadan ilham alınarak tasarlanan Handcraft koleksiyonunun bir parçası olan Moss –Leaf –Willow ve Grind serileri, iç mekanda, doğa ve el işçiliğinin arasındaki ilişkiyi keşfediyor.

Koleksiyon Grupları 2022-03-29 14:30:07

Doğadan İlham alan karolar…

Doğadan ilham alınarak tasarlanan Handcraft koleksiyonunun bir parçası olan Moss –Leaf –Willow ve Grind serileri, iç mekanda, doğa ve el işçiliğinin arasındaki ilişkiyi keşfediyor. Seri çoğunlukla gözden kaçan ve güzelliğini yalnızca daha yakın bir inceleme sonucunda ortaya çıkaran ayrıntılara önem veriyor.

Moss –Leaf –Willow serilerinin 3’ü bir arada kullanılabildiği gibi ayrı ayrı da uygulanabiliyor. Tek yönde döşendiğinde rulo halı efekti veren serinin ek yerleri belli olmuyor. Böylece karo halının avantajlarından faydalanırken ,görselde bir bütünlük yakalanmış oluyor.

Otel,ofis, gibi yoğun ticari trafiğe sahip iç mekanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz her serinin 10 ‘ar adet renk seçeneği mevcut.Yoğun trafiğe sahip alanlarda en çok karşımıza çıkan soru akustik değer ve yürüme konforu. Bu seri ile beklentileri fazlası ile karşılayabilrisiniz.

Handcraft serisi, balık ağlarının ve başka atık malzemelerin %100 geri kazanımı yoluyla elde edilen ECONYL® iplikten üretilmiş.

 

 

Diğer İlhamlar