Moduleo 55 Herringbone

Her zamankinden daha popüler ama asla modası geçmedi: ikonik Herringbone zemin. Doğadan ilham aldı ve zamana direndiği biliniyor.

Yenilikler 2022-05-10 15:41:57

Otantik Herringbone görünümü

Her zamankinden daha popüler ama asla modası geçmedi: ikonik Herringbone zemin. Doğadan ilham aldı ve zamana direndiği biliniyor. Küçük tahtaların çok yönlü deseni, çok telaşlı görünmeden incelik katar.

Doğayla yakın bağlantı için otantik meşe yüzeyi ile uygun fiyatlı Moduleo 55 Herringbone LVT iş, kamusal ve özel alanlarda rahatlığı teşvik etmeye yardımcı olur.

 

Dekoratif döşeme desenlerinin en kalıcı ve çok yönlüsü olan Herringbone, ticari ve konut ortamlarında çağdaş ve geleneksel tasarım şemaları için ideal kılan zamansız bir stile sahiptir.

 

Country Oak, Sierra Oak ve Laurel Oak ile projeler, zarif ve popüler bir balıksırtı plank içinde kabartmalı kayıt teknolojimizin gerçekçi özgünlüğünün tadını çıkarabilir. Ayrıca Blackjack Oak ve Hoover Stone'un gerçekçi yapısında Moduleo 55 Herringbone, döşeme desenini vurgulamak için dört taraflı bir eğime sahiptir.

 

55 spesifikasyonumuzda yapılmıştır – daha kolay bakım, sürtünme ve leke direnci için Protectonite® içeren 0,55 mm aşınma tabakası- Moduleo 55 Herringbone yoğun ticari ortamlarda kullanıma dayanabilir. Lüks Vinil Karo Herringbone çözümünün hızlı bir şekilde uygulanması için Flex Pro kendinden yapışkanlı altlık ile birlikte kullanın.

Diğer İlhamlar