Moduleo Matrix

Unigen Yapı, portföyüne yeni katmış olduğu Moduleo® LVT ürün grubu ile 2018 yılında da projelerde fark yaratmaya devam edecek.

Yenilikler 2022-05-10 15:51:07

Moduleo® LVT ve Matrix Looselay

Unigen Yapı, portföyüne yeni katmış olduğu Moduleo® LVT ürün grubu ile 2018 yılında da projelerde fark yaratmaya devam edecek. Moduleo® alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları, benzersiz üretim teknolojisi ile doğal ahşap ve taşta bulunan narin ve rastgele desenleri yüzeye taşıyarak, dayanıklılığı en iyi şekilde sunmak üzere tasarlanmıştır. Ahşap ve taş yüzeylerdeki en ince dokuları dahi koruyarak, yüzeydeki mesamatın ve seviye farklılıklarının hissedilmesine olanak sağlar.

Select, Transform ve Impress olarak üç ayrı seriden oluşan Moduleo® alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları 2,5 mm Dryback ve 4,5 mm Click, Matrix serisi ise 5 mm Looselay formatında üretilmektedir. Impress serisinde “Registered Emboss” teknolojisi kullanılarak gerçek ahşap dokusuna çok yaklaşılmıştır. Moduleo® pantentinte olan “çift fiberglas membranlı” özel katman sayesinde yüksek boyutsal stabilite sağlanarak, plank boylarda uzunluk ve genişlik arttırılmıştır. Yoğun trafiğe sahip alanlarda sıkça karşılaşılan akustik, aşınma ve hijyen problemlerini ortadan kaldırarak, bu mekanları estetik tasarımlarla buluşturan Moduleo® LVT ve Matrix koleksiyonları restoran, kafe, mağaza ve otel projelerinde tercih edilmektedir.

Diğer İlhamlar