Moduleo Moods

Moduleo® alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları, benzersiz üretim teknolojisi ile doğal ahşap ve taşta bulunan narin ve rastgele desenleri yüzeye taşıyarak, dayanıklılığı en iyi şekilde sunmak üzere tasarlanmıştır.

Yenilikler 2022-05-10 15:48:40

Unigen Yapı, portföyüne yeni katmış olduğu Moduleo® LVT ürün grubu ile 2018 yılında da projelerde fark yaratmaya devam edecek. Moduleo® alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları, benzersiz üretim teknolojisi ile doğal ahşap ve taşta bulunan narin ve rastgele desenleri yüzeye taşıyarak, dayanıklılığı en iyi şekilde sunmak üzere tasarlanmıştır. Ahşap ve taş yüzeylerdeki en ince dokuları dahi koruyarak, yüzeydeki mesamatın ve seviye farklılıklarının hissedilmesine olanak sağlar.

Moduleo® Moods özel koleksiyonu ile zemin kaplamaları, gerçek bir sanat eserine dönüşmektedir. Moduleo® Moods, ahşap ve taş efektindeki serileri plank ve karo ölçülerin dışında üçgen, altıgen, eşkenar dörtgen gibi farklı formlarda da kullanarak 110'dan fazla eşsiz ve etkileyici tasarıma imkan sunan yaratıcı bir stüdyodur. Klasik stilden Retro tarza kadar uzanan geniş skalada kullanıcının kendi özgün stilini yakalaması çok kolaylaşır. Moduleo® Moods’da hazır olarak kullanılabilen farklı formlar tasarım çeşitliliği sağlarken, tasarım daha az fire vererek, daha hızlı uygulanır. Floorscore, Breeam, Recovinyl sertifikalarına sahip olan Moduleo® LVT zemin kaplamalarında on yıl garanti süresi bulunmaktadır. Moduleo® Moods tasarım atölyesi, www.moduleo.com adresinden ayrıntılı olarak incelenebilir.

Diğer İlhamlar