Modulyss Comfort Back

Fiziksel olarak rahatsız edici bir ortam, sağlık komplikasyonları riskinin artmasına ve sonuçta devamsızlık oranının artmasına neden olur. Bu problemin üstesinden gelmek için, comfortBack adında şok emici bir destek geliştirdik.

Yenilikler 2022-05-10 15:48:56

comforBack Nedir?

modulyss® tarafından özel olarak geliştirilen comfortBack , geri dönüşümlü polyester keçeden oluşan yapısı ile aşınmayı önlerken aynı zamanda kas yorgunluğunu da azaltan özel bir taban çeşididir. Çalışma alanınızdaki rahatlığı ve mutluluğu arttırmak istiyorsanız comfortBack taban,  daha uzun süre konforlu bir zemin için yastıklama ve ses emilimi sağlamanın yoludur. comfortBack, seçili modulyss koleksiyonlarında standart olarak kullanılabilir, diğer koleksiyonlarda ise belirli bir miktarın üzerindeki siparişlerde tercih edilebilir.

 

comfortBack Nasıl Çalışır?

comfortBack tabanda ideal konforu sağlamak için özel olarak geliştirilmiş %90 oranında  geri dönüştürülmüş polyester keçe kullanılmaktadır. Hafif olmasına rağmen uzun yıllar topuk sesini asorbe edip, ortadan kaldırmaya yetecek yoğunlukta ve dayanımdadır.

Kimyasal kullanımının azaltılması ve yüksek oranda geri dönüştürülmüş içerik kullanımı sadece yakın çevremizin sağlığı için değil, bir bütün olarak dünyamız için de konforu daha iyi hale getirir.

 

comfortBack İle Nasıl Bir Tutkal Kullanmalıyız?

comfortBack uygulaması için kalıcı yapıştırma gerekmez. UZIN U1000 gibi kaymazlık sağlayan ve sök-tak özellikli yapıştırıcıların kullanımı önerilmektedir. Solvent içermeyen bu tip yapıştırıcıların kuruduğunda sertleşmeyen ve yapıştırıcılığını koruma özelliği bulunmaktadır.

 

Ticari karo halıların konforu ve sağlıklı yapısı nasıl arttırılabilir?

Fiziksel olarak rahatsız edici bir ortam, sağlık komplikasyonları riskinin artmasına ve sonuçta devamsızlık oranının artmasına neden olur. Bu problemin üstesinden gelmek için, comfortBack adında şok emici bir destek geliştirdik.
Tüm gün spor ayakkabısı üzerinde yürümek kadar rahat olan comfortBack, yastıklama sağlar ve kas yorgunluğunu azaltır. Yapısı sayesinde ayak sesi gürültüsünü minimuma indirirken aynı zamanda darbeleri emer.
Ayrıca,% 90 geri dönüştürülmüş içerik ve kimyasal eksikliği çevre dostu bir çevreye katkıda bulunur, sağlığı ve refahı arttırır.

 

SIRADIŞI PERFORMANS

comfortBack taban trafik ve topuk sesini emme özelliğinin yanında, karo halının aşınma direncini arttırır, görünümünü korur. comfortBack yüksek performanslı karo halıların montajını kolaylaştırır, kullanım ömrünü uzatır, daha sessiz ve elbette daha konforlu hale getirir.

Uzun süreli dayanım

comfortBack tabanın geri dönüştürülmüş polyester keçeden oluşan esnek ve güçlü yapısı günümüz yoğun ve kalabalık çalışma ortamlarının ihtiyaç duyduğu uzun süreli dayanıklılığı sağlar.

Daha az gürültü

Standart Back2Back taban ile karşılaştırıldığında, konforu çok yönlü olarak odağına alan comfortBack yüksek yoğunluklu keçe taban ayak sesi ve ortam gürültüsünü yok eder.

Mükemmel kalite

Yüksek kalitedeki Back2Back karo halıları boyutsal stabilitesi, mükemmel dikiş kalitesi, yangın davranışı gibi daha birçok özelliği ile kusursuz kılmak için comforBack taban geliştirilmiştir;

Diğer İlhamlar