Modulyss Pur Air

Günümüzün dünyasında yaşam, tozu dumana katacak kadar hızlı ilerliyor ve geride ince bir toz tabakası birikiyor. Toz partikülleri (PM) 21. yüzyılın gökyüzünü istila eden mikroskobik maddelerden oluşan bir karışımdır.

Yenilikler 2022-05-10 15:44:00

Derin bir nefes al!

Günümüzün dünyasında yaşam, tozu dumana katacak kadar hızlı ilerliyor ve geride ince bir toz tabakası birikiyor. Toz partikülleri (PM) 21. yüzyılın gökyüzünü istila eden mikroskobik maddelerden oluşan bir karışımdır. Bu maddelerin etkilerinden kaçınmak mümkün değildir. Gün içinde zamanımızın %85’ini iç mekanlarda geçiriyoruz. Ancak, iç mekanlardaki hava kalitesi, açık havaya göre beş ila on kat daha kötü.

Her gün 2 çay kaşığı ince toz soluduğumuzu biliyor muydunuz?

Tozu hapsetmek ve iç mekan hava kalitesini arttırmak için tasarlanan Pure Air100 ile toza elveda deyin ve derin bir nefes alın!

Pure Air100 koleksiyonu, modaya uygun ve zarif yedi tasarım seçeneği sunmaktadır. Birbirini tamamlayan In-groove ve Xtra Cambridge koleksiyonlarının rengi ve karakteriyle harmanlanan bu koleksiyon sayesinde, tozsuz bir mekan sağlayan sonsuz sayıda mükemmel tasarım olanaklarına sahip olursunuz.

Pure Air 100, merkezi Almanya’da bulunan bağımsız araştırma enstitüsü GUI tarafından test edilmiştir.

Peki ya sonuç? Pure Air100, iç mekan hava kalitesinde sertifika kazanan ve GUI Gold  Sertifikasına  (PM10 ve PM2.5) sahip bir üründür!

Pure Air100, balık ağlarının ve başka atık malzemelerin geri kazanımı yoluyla elde edilen birinci sınıf kalitedeki ECONYL® iplikten üretilmiştir.

 ECONYL®, Avrupa’nın en iyi PA6 halı ipliği üreticisi Aquafil tarafından tasarlanmıştır

Diğer İlhamlar