Modulyss Vision&Mission

modulyss karo halıları, çeşitli renklerde yapılarda ve tasarımlarda sunuyoruz. Peki ya sonuç? Sınırsız sayıda yaratıcılık olanağı.

Yenilikler 2022-05-10 15:45:06

Trendleri belirliyor ve beklentileri yeniden tanımlıyoruz…

Tutkulu yaklaşımımız doğrultusunda tüm uygulamalarımıda mükemmeli hedefliyoruz. Bugün mükemmele ulaşmamızı, yarın ise ulaştığımız noktayı bir adım daha ileri taşımamızı sağlayacak olan profesyonel bir yaklaşıma, gerekli olan azme ve çalışma arzusuna sahibiz.

modulyss karo halıları, çeşitli renklerde yapılarda ve tasarımlarda sunuyoruz. Peki ya sonuç? Sınırsız sayıda yaratıcılık olanağı. Geniş ve birbirini tamamlayan karo halı koleksiyonlarımızı keşfedin: Kendinize uygun karo halıyı seçmekte özgürsünüz. Ekolojik mi akustik mi? Desenli mi desensiz mi? Kare mi dikdörtgen mi?

34 Vision

Mekanın ritmini hızlandırın. Kumaşın devinimleri ve hareketli desenlerle buluşan rengarenk yapısıyla, Vision karo halı koleksiyonu oldukça akıcı bir tasarıma sahip. Vision koleksiyonunun çekici renk geçişleri sayesinde, punk yeşilinden, asit sarısına, petrol mavisi tonlarından kromatiklere kadar 13 farklı renk seçeneğiyle kendi koreografinizi oluşturun.

Vision’ı ister tek başına kullanın ister mix&match sayesinde, güçlü ve esnek Motion koleksiyonuyla kombine edin. İki ürünün uyumuyla büyülenin, farklılığı kontrol altına alın ve kendi ritminizin etkisini mekanınıza getirin.  


34 Motion

Mekanın ritmini hızlandırın. Kumaşın devinimleri ve hareketli desenlerle buluşan rengarenk yapısıyla, Motion karo halı koleksiyonu oldukça akıcı bir tasarıma sahip. Motion koleksiyonunun çekici renk geçişleri sayesinde, punk yeşilinden, asit sarısına, petrol mavisi tonlarından kromatiklere kadar 12 farklı renk seçeneğiyle kendi koreografinizi oluşturun.

Motion’ı ister tek başına kullanın ister mix&match sayesinde, güçlü ve esnek Vision koleksiyonuyla kombine edin. İki ürünün uyumuyla büyülenin, farklılığı kontrol altına alın ve kendi ritminizin etkisini mekanınıza getirin.  

modulyss’in kuruluşundan bu yana, çalışanlarımız, süreçlerimiz ve ürünlerimiz çevresel etkileri bakımından sürekli gözlemleniyor. Bu anlayış, ekolojiye zarar vermeyen ürünler üretmemizi sağladı ve yıllar içinde sürdürülebilir bir iş akışı geliştirmemize yardımcı oldu.

2007 gibi erken bir tarihte, Back2Back tabanımızı üretmek için kesim firelerini işlemeye başladık. Bu başarıdan bir yıl sonra, Econyl70 adını verdiğimiz hali ipliklerinden geri dönüştürülmüş malzemeyi Avrupa’da kullanan ilk karo halı üreticisi olduk. 2011’de Aquafil, %100 geri kazanım yoluyla elde edilen ECONYL ipliği üretti. Bu iplik şu anda modulyss’in bazı sürdürülebilir karo halı koleksiyonlarının da temelini oluşturuyor.

Ömrünü tamamlamış ürünler ve CO2 dengeleme projelerinde Healthy Seas ile yaptığımız iş ortaklığı sayesinde de farkındalık yaratıyoruz.

Diğer İlhamlar