Origin 55

Origin 55'in ilham verici tasarımları, karo halılarla sorunsuz bir şekilde karıştırıp eşleştirmenizi sağlayan LooseLay döşeme kurulumuyla projenize özgürlük ve çok yönlülük getiriyor.

Yenilikler 2022-08-24 11:53:12

Origin 55'in ilham verici tasarımları, karo halılarla sorunsuz bir şekilde karıştırıp eşleştirmenizi sağlayan LooseLay kurulumuyla projenize özgürlük ve çok yönlülük getiriyor. Origin 55 Loose Lay Acoustic'in gelişmiş konforuyla, ekstra tasarımların kilidini açarsınız. Origin 55 tamamen geri dönüştürülmek üzere Belçika'da üretildiğinden, projelere sürdürülebilirlik de sağlıyorsunuz.

Origin 55 Loose Lay Acoustic de Loose Lay yapısı kurulumu ve sökmeyi kolaylaştırır ve karo halılarla kusursuz uyumluluk sağlar. Darbe gürültüsünü 19 dB azaltan bir zemin ve iç mekanları sıra dışı hale getirmek için geniş bir desen tekrarına sahip yüksek kaliteli tasarımlar; Origin 55, daha iyi alanlar yaratmanızı sağlar.Doğanın deneyimini yakalamak için tasarımlar

İnsanoğlunun doğa ile içgüdüsel ilişkisi, doğal dünya ile olan etkileşimlerimizde sükunet ve huzur bulmamız anlamına gelir. Origin 55, harika iç mekanlardaki deneyimlerimizi geliştirmek için bu temel bağlantıyı araştırıyor. Ultra mat ve kabartmalı yüzeylerin gerçekçi dokunsallığı ve karo halıların yanında kullanılmak üzere yapılmış ekstra büyük plakaların genişliği ile Origin 55, herkesin iyiliği için doğal dünyayı kullanır. Origin 55 Acoustic ile ek tasarımlar ve renklerle daha da canlı bir deneyim oluşturabilirsiniz.

Size Origin 55'i istediğiniz şekilde kurma özgürlüğü verdik. Origin 55 Loose Lay ve Origin 55 Loose Lay Acoustic ile yenileme için hızlı montajın ve karo halılarla mükemmel uyumun keyfini çıkarabilir veya Origin 55 Dryback'in yapıştırıcı ile döşenmesini tercih edebilirsiniz.

Diğer İlhamlar