Studio Moods

Studio Moods, tamamen özel ve benzersiz bir zemin oluşturmak için şekilleri, desenleri ve renkleri birleştirerek, tamamen projenize göre kişiselleştirilmiş bir şekilde oynamanıza izin verir.

Koleksiyon Grupları 2022-05-10 15:47:18

Studio Moods'un modüler döşemesiyle kendinize göre tasarlayın

Studio Moods, tamamen özel ve benzersiz bir zemin oluşturmak için şekilleri, desenleri ve renkleri birleştirerek, tamamen projenize göre kişiselleştirilmiş bir şekilde oynamanıza izin verir. Dokuz şekli farklı desenlerde bulmaca yapın ve bunları Moduleo 55 ve Moduleo 55 Impression koleksiyonlarımızın 160 tasarımının tamamıyla birleştirin.

Studio Moods modüler döşemeden ilham alın

Her şey bir fikirle başlar. Studio Moods, yaratıcılığınızı güzel desen ve doldurma olanaklarıyla besler. Wicker, Chevron, Triangle, Vortex, Mesh, (Big) Hexagon, Arrow, (Big) Diamond, Pepper ve Herringbone, kendi kişiselleştirilmiş modüler döşeme tasarımınızda birleştirebileceğiniz on iki desendir.

Studio Moods 2021 Reddot Tasarım Ödülü'nü kazandı

Red Dot Tasarım Ödülü 2021, Studio Moods'a gitti!

Uluslararası jüri, Red Dot Tasarım Ödülü'nü Studio Moods'a verdi, çünkü özel ve benzersiz bir zemin yaratmak için şekilleri, desenleri ve renkleri birleştirerek kendi tarzınıza göre oynamanıza izin verdiği için iç tasarımın şeklini değiştiriyor.

Diğer İlhamlar