Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü Başarıdan Başarıya Koşuyor…

Unigen, bu yıl Düzce Atletik Spor Kulübü'nün Kadın Basketbol Takımı'na olan desteği ile gençlerin yanında olduğunu bir kez daha göstererek, başarıdan başarıya koşan genç sporcularımıza heyecanlı yolculuklarında eşlik ediyor.

Blog 2024-02-29 16:35:08

Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü Başarıdan Başarıya Koşuyor…

Unigen, yapı sektöründeki uzmanlığıyla ticari tip zemin kaplamaları konusunda sunduğu kaliteli hizmeti ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürüyor. Profesyonel hizmetlerinin yanı sıra kültüre, sanata ve spora olan desteğiyle de geleceğe uzanan yolların taşlarını döşeyen Unigen, bu yıl Düzce Atletik Spor Kulübü'nün Kadın Basketbol Takımı'na olan desteği ile gençlerin yanında olduğunu bir kez daha göstererek, başarıdan başarıya koşan genç sporcularımıza heyecanlı yolculuklarında eşlik ediyor.

2021 yılında Düzce’de kurulmuş olan Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü; kadın basketbol, erkek basketbol, kadın voleybol, erkek voleybol, karate ve satranç gibi birbirinden farklı spor dallarında takımlara sahip. Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü, büyük bir istek ve azimle yaptığı çalışmalarını kazandığı başarılarla taçlandırarak adından söz ettiriyor.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Kadın Sporcularımız Başarıları ile Ülkemizi Gururlandırıyor…

Cumhuriyetimizin 100. yılında, özellikle kadın sporcularımız başarılarıyla herkesi onore ederek gelecek nesillere cesaret ve motivasyon aşılayarak gençlerimiz için önemli birer rol model oluyorlar.

Ülkemizi uzun zamandır en iyi şekilde temsil eden Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımı’mız, Türkiye Kadın Milli Basketbol Takımı’mız, dünya rekortmeni ve serbest dalış milli takım sporcumuz Şahika Ercümen, milli boksörlerimiz Hatice Akbaş, Şennur Demir, Busenaz Sürmeneli ve Buse Naz Çakıroğlu, milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı, milli atletimiz Tuğba Danışmaz, milli güreşçimiz Yasemin Adar, milli eskrimcimiz İrem Karamete, milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay gibi sayısız başarılı kadın sporcumuzun, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır şekilde Türk kadınını temsil etmeleri hepimizi gururlandırıyor.

Unigen de, Düzce Atletik Spor Kulübü'ne sağladığı sponsorluk aracılığıyla, bize bu gururu yaşatan genç sporcularımızı desteklemekten mutluluk duyuyor.

 

Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü’nün Tüm Dallardaki ve Yaş Kategorilerindeki Başarıları

Tüm yaş kategorilerinde gençlik turnuvalarına katılarak başarılı sonuçlar elde eden kulüp, 2019 doğumlu üyelere kadar uzanan geniş bir yaş skalasında eğitimlerini ve faaliyetlerini sürdürüyor. Büyük bir disiplinle çalışan genç sporcular, Türkiye Liseler Arası Basketbol Şampiyonası’nda da ikincilik derecesini elde ettiler.

Gelecekte ulusal ve uluslararası şampiyonalarda, liglerde mücadeleyi sürdürmeyi hedefleyen Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü, başarılı sporcuları ve antrenörleri sayesinde, geleceğe umutla bakıyor. Ayrıca kulüp, genç takımlarından yetenekli sporcuları yetiştirme odaklı olarak A Takımlarına kazandırmayı ve milli takımı temsil etmeyi de amaçlıyor.

 

Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü, Kadınlar Basketbol Branşındaki Performansı ile Göz Dolduruyor

Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, başarılı duruşu ile Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde dikkatleri üzerine çekiyor

Türkiye Şampiyonası ve bölgesel şehir şampiyonaları gibi birçok turnuvada başarı elde etmiş olan kulübün özellikle kadın basketbol takımı başarıları ile genç sporcuları ve sporseverleri heyecanlandırıyor. Ülkemizde farklı dallardaki kadın sporcularımızın başarıları devam ederken, Unigen Düzce Atletik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı da bu heyecanımızı pekiştiriyor. Kulüp bünyesindeki genç sporcuların adlarını ileride milli takımda da duyurması ve ülkemizi gelecekte uluslararası anlamda temsil etmelerini arzu ediyoruz.

Diğer İlhamlar